Finansinio raštingumo pamoka

Balandžio 18 dieną 1L klasės mokiniai dalyvavo SEB banko organizuotoje finansinio raštingumo pamokoje. Pirmiausia vaikai išsiaiškino, kas yra poreikis, o kas yra noras. Tada banko darbuotojas Mindaugas papasakojo, iš kur žmonės gauna pinigų ir kaip išvis pasaulyje atsirado pinigai. Pasirodo, anksčiau, norėdami įsigyti daiktų, vienas su kitu mainydavosi. Pamėgino mainytis ir pirmokai. Mainėsi ne daiktais, o kortelėmis, ant kurių buvo nurodyta kaina ir pavaizduotas daikto paveiksliukas. Pirmas mainų rezultatas buvo gana linksmas – daug kas patyrė nuotolių, o kiti liko be būtinų pragyvenimui daiktų. Antra mainų banga jau buvo daug išmintingesnė. Galų gale vaikai turėjo galimybę pabūti dizaineriais – kūrė savitą banko kortelės dizainą. Sukūrė tikrai įdomių kortelių vaizdinių! Nuoširdžiai dėkojame SEB banko darbuotojui Mindaugui.

1L klasės mokytoja Irina Danilienė

Skip to content