Pavasario kroso varžybos

Balandžio 17 dieną vyko Klaipėdos miesto moksleivių kroso varžybos, skirtos „Mero taurei“ laimėti. Šiemet pirmą kartą buvo įvestas cenzas dalyvių skaičiui, komandą galėjo atstovauti tik 20 moksleivių ir 12 geriausių rezultatų sumuojama įskaitai. Varžybose puikiai pasirodė visi dalyviai. „Verdenės“ progimnazija, surinkusi 264 taškus, apgynė čempionų titulą.  Ant nugalėtojų pakylos 500 m rungtyje žengė Lėja Jansonaitė (6c) – I vieta, Augustė Norkaitytė (6c) – II vieta ir Smiltė Čižauskaitė (6b) III – vieta. Toje pačioje rungtyje berniukų tarpe (nusileidę tik šalies čempionui Emiliui Burdin, Klaipėdos licėjus) II vietoje finišavo Oskaras Astraukas (6a), III – Ignas Dargevičius (6b). „Verdenės“ garbę gynę mokiniai: Oskaras Astrauskas (6a), Eglė Streckytė (6a), Smiltė Čižauskaitė (6b), Danas  Šimkus (6b), Ignas Dargevičius (6b), Egidijus Ungeitis (6c), Mantas Lardong (6c). Augustė Norkaitytė (6c), Austėja Bilvinaitė (6c), Lėja Jansonaitė (6c), Rapolas Šimkaitis (6l), Mirėja Valytė (6l), Ugnė Šiaulytė (6l), Žemyna Mačernytė (6l), Jonas Kuodys (6l), Simona Pakulytė (7d), Kajus Jansons (8b), Emilis Valutis (8b), Martyna Vilinauskaitė (8e) ir Austėja Kinderytė (8). Dėkojame visiems dalyvavusiems.  

Fizinio ugdymo mokytoja Eglė Bogužė

Skip to content