Klaipėdos universiteto taurei laimėti matematikos olimpiada

Lapkričio 13 d. Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija kartu su Klaipėdos universitetu suorganizavo vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadą Klaipėdos universiteto taurei laimėti. Dalyvavo net iš 11 savivaldybių 103 mokiniai. Iš Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos atstovavo mokinys Matas Puleikis (5c kl.), kurį ruošė matematikos vyresnysis mokytojas Audrius Baltrušaitis.  Šiais metais matematikos olimpiada buvo išskirtinė, nes buvo nuotoliniu būdu. Kiekvienas mokinys turėjo atlikti logines užduotis iš namų. 

Lapkričio 20 d. nuotoliniu būdu per Zoom platformą vyko „Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados Klaipėdos universiteto taurei laimėti APDOVANOJIMAI“. Renginio metu buvo paskelbti prizinių vietų laimėtojai. Šiais metais Klaipėdos universiteto taurę laimėjo (I vietos):

Airidas Kregždžius (5 kl.),  Palangos Vlado Jurgučio progimnazija,
Aurimas Eitutis (6 kl.), Šilalės rajono, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija.
Mykolas Grytė (7 kl.),  Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija.
Nojus Laucius (8 kl.),  Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija.

Viena iš olimpiados organizatorių ir vertinimo komisijos narių matematikos mokytoja ekspertė Snieguolė Stakvilionė labai džiaugiasi  mūsų mokyklos mokiniu Matu Puleikiu (5c kl.), nes užėmė V-ąją vietą ir linki toliau drąsiai bei atkakliai eiti pirmyn!

Nuorodos: 

https://www.ku.lt/blog/smalsiu-matematiku-karantinas-neisgasdino/
www.svietimonaujienos.lt/smalsiems-matematikams-karantinas-nekenkia/