Raskim laiko poezijai!

Balandžio 20 dieną atsinaujinusioje mokyklos bibliotekoje skambėjo pačios gražiausios Lietuvos poetų eilės. Poezijos skaitymo renginyje „Iš širdies į širdį“ dalyvavo Sceninės raiškos būrelių nariai. Mėgiamus poetus  pristatė  4b klasės mokiniai Danielius Platūkis, Kamilė Višniauskaitė, Amelija Mackėlaitė, Gabrielė Pukšmytė, Ugnė Trukšinaitė, nuotoliu  gražiausius poetinius tekstus visiems susirinkusiems pateikė 5e klasės mokiniai Lėja Ruseckaitė, Ugnė Valančiūtė, Gvidas Eidukaitis  bei  6c klasės mokiniai Emilija Marcinkutė ir  Vytautas Keršys. Renginio organizatoriai, bibliotekininkė Larisa Eilenkrig ir socialinis pedagogas, neformalaus ugdymo mokytojas Ramūnas Kaubrys, džiaugėsi, kad mokiniai noriai dalinosi Maironio, Vytės Nemunėlio, Bernardo Brazdžionio, Jono Aisčio, Salomėjos Nėries,  Pauliaus Širvio ir kitų autorių eiliuotais tekstais, prasmingai nusakančiais Lietuvos gamtos grožį, skatinančius pilietiškumą ir meilę Tėvynei. Renginio tikslas – skatinti meilę poezijai, nes ji gali padėti pradžiuginti kitą žmogų, gali padėti  nurimti, nusiraminti ir nuraminti, pagerinti emocinę žmogaus būklę, taip pat gali padėti susikalbėti,  atsiprašyti, atleisti ar užpildyti vienatvę. „Raskim laiko jai! Tegul poezija padeda pajausti gyvenimo prasmę ir grožį bei  padeda pasisemti daug gerų minčių!“ – šiuo šūkiu renginio dalyviai sutarė kasmet rengti tarptautinės poezijos dienos minėjimą.

Socialinis pedagogas Ramūnas Kaubrys