Matematikos konkursas „Kelionė į Olimpą“

Balandžio 15 dieną vyko matematikos konkursas „Kelionė į Olimpą“. Konkursą organizavo Klaipėdos Vėtrungės gimnazija. Konkurso tikslas – populiarinti netradicinę matematiką  ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, gebėjimą pritaikyti matematines žinias. Matematikos konkurse dalyvavo šešios 8-tų klasių komandos iš Klaipėdos miesto progimnazijų. Mokinių komandos dirbo nuotoliniu būdu Teams platformoje  (kambariuose).   Kiekviena komanda stengėsi greitai ir teisingai atlikti logines užduotis per tam tikrą laiką ir nusiųsti organizatoriams.

„Verdenės“ progimnazijos aštuntokų bendri komandinio darbo susitarimai, kurių komanda laikėsi siekdama efektyviai komunikuoti, konstruktyviai spręsdama neįprastas logines užduotis padėjo matematikos konkurse „Kelionė į Olimpą“ laimėti II vietą.

Sveikiname „Verdenės“ progimnazijos 8 klasių komandą:Arnoldą Grimalį (8a), Evą Ruplėnaitę (8b), Gustą Remėzą (8b), Deimantę Pociūtę (8d),  Eliną Prialgauskaitę (8d). Mokinius ruošė matematikos mokytojai: Snieguolė Stakvilionė, Rima Kantauskienė, Audrius Baltrušaitis.

Matematikos mokytoja ekspertė Snieguolė Stakvilionė

Skip to content