Ketvirtų klasių patyriminė veikla „Kosmosas“

Augame patys – auga ir žvilgsnio plotis. Trečioje klasėje ropinėjome po žolytes ir interneto laukus, ieškodami vabzdžių, o ketvirtoje klasėje akys pakrypo į dangų, į Saulės sistemos platybes. Todėl patyriminės veiklos tema buvo pasirinkta „Kosmosas“.

Šią savaitę ketvirtokams buvo suorganizuota integruotų pamokų diena pirmoms gilesnėms studijoms apie dangaus kūnus. Pamokos vyko Vilniaus Planetariume. Nepaprasti įspūdžiai daugumai išliks ilgam atmintyje. Dovydas apsidžiaugė, kad marsiečiai nėra vien tik filmukų herojai, bet gal būt tikrai egzistavusi gyvybės rūšis, nes Marso planetoje buvo vandens. Saulei buvo liūdna ir graži žvaigždės mirtis – sprogimas. Markas nusiminė, kad kol kas negali planuoti kelionės į Venerą, nes ten lyja rūgštimi.

Išvyka sužadino dar didesnį smalsumą pažinti Visatą ir jos paslaptis. Tad patyriminių veiklų dienos bus puiki proga sužinoti, patirti ir pasidalinti – tapti turtingesniais žiniomis.

4c klasės mokytoja Kristina Lesčiauskaitė

Skip to content