Inovacijų ir verslumo stovykla „Challenge the challenge“

Lapkričio 11 dieną „Verdenės“ progimnazijos ekonomikos ir verslumo būrelio septintokai bei aštuntokai dalyvavo nuotolinėje dienos stovykloje, kurią organizavo „Lietuvos Junior Achievement“ grupė savo platformos nariams. Vaikai kartu su komanda dalyvavo inovacijų stovykloje, kurios metu generavo savo verslo idėją ir tobulino antreprenerystės kompetencijos įgūdžius: kūrybinį mąstymą, gebėjimą dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę ir lyderystę, nusistatyti tikslus bei atkakliai jų siekti.  Stovykloje vaikai buvo ruošiami jaunosios bendrovės steigimui, supažindinami su žingsniais, kurie rekomenduotini steigiant bendrovę. Jie sprendė socialinę problemą, plėtojo idėją, kūrė video, atliko užduotis, kad suvoktų, koks  turi būti socialiai atsakingas verslas, nuo ko pradėti jį kurti. Vaikai aiškiai suprato, kad pirmiausia iškeliamos vertybės, filosofija bei gyvenimo suvokimas, vėliau iš to išauginamas, formuojamas  verslas.

Neformaliojo švietimo mokytoja Eglė Akudovičienė