Konkursas „Ekologiškumo virusas plinta 2021“

Lapkričio 11 dieną 4a, 4d klasių mokinių jungtinė komanda dalyvavo respublikiniame konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2021“. Tam, kad mokiniai būtų pakviesti dalyvauti konkurse, reikėjo sukurti savo komandos pavadinimą, šūkį, prisistatymą, atlikti foto namų darbus. „Verdenės“ progimnazijos „Ekologų“ komanda į konkursą atvyko pasiruošusi su šūkiu „Mes už švarią gamtą“. Konkursas vyko nuotoliniu būdu, jį organizavo Vilniaus Žirmūnų progimnazijos mokytojai. Dalyviai etapais turėjo atsakyti net į 60 klausimų, susijusių su ekologija, gamtos išsaugojimu ir atliekų rūšiavimu. Po kiekvieno turo  ekrane buvo rodomi atsakymai, filmuoti paaiškinimai, todėl mokiniams buvo įdomu  ne tik spręsti užduotisi, bet ir sužinoti teisingus atsakymus, pasitikrinti savo žinias. Ketvirtokai jau yra puikiai įvaldę skaitmeninio raštingumo įgūdžius, gebėjo patys surašyti atsakymus į pateiktas lenteles. Mokiniai labai stengėsi, surinko 80 taškų ir laimėjo I vietą. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis, medaliais ir diplomais. Sveikiname šauniuosius ketvirtokus – gamtos mylėtojus. Konkursui mokinius ruošė mokytojos Sadutė Drungilienė ir Diana Čužienė.

Pradinio ugdymo mokytoja Sadutė Drungilienė

Skip to content