Kalėdinė kavinė „Šokanti snaigė“

2023 m. gruodžio 18 d. mokykloje veikė edukacinė-kalėdinė kavinė „Šokanti snaigė“.  Viskas prasidėjo nuo mokinių noro pajusti kalėdinę dvasią ir pasidalinti ja su kitais. Pasinaudodami galimybe sukurti kažką ypatingo, mokiniai suvienijo jėgas ir „įkūrė” kalėdinę kavinę. Mokiniai pasinaudojo galimybe išreikšti savo kūrybingumą ir fantaziją puošdami sausainius įvairiausiais kalėdiniais ornamentais, raštais bei spalvomis. Tai ne tik smagi užduotis, bet ir puiki galimybė sustiprinti bendradarbiavimą bei komandinį darbą.

Papuošus sausainius, mokiniai išsibarstė po mokyklą ir dalinosi jais su savo draugais ir mokytojais.  Edukacinė-kalėdinė kavinė tapo ne tik maloniu išskirtiniu renginiu, bet ir puikiu būdu palinkėti gražių švenčių visai mokyklos bendruomenei. Mokiniai sugebėjo praskaidrinti dieną, kurią daugelis praleido paskendę darbuose ir sukurti džiugią bei šiltą atmosferą mokykloje prieš Kalėdas.

Specialioji pedagogė Neringa Šiaulienė ir mokytojo padėjėja Laura Pilibaitė